Kritik Altyapı Projeleri

Zorlu ve tehlikeli ortamlar için katı standartların yanı sıra dijital imza videosu, sistem korsanları ve virüs koruması ve yedekli performans sistemleri gibi akıllı güvenlik gereksinimlerini karşılayan Securevice, mevcut en dayanıklı ve güvenilir video güvenliği ekipmanını sağlar.

Sektörün en geniş ve en saygın IP kameraları ve yepyeni Securevice VMS’in tanıtımıyla Securevice, Türkiye’nin kritik altyapısını güvence altına almanın zorlu taleplerini karşılamak için sürekli yeni ürünler ve teknolojiler geliştiriyor.

Sınır ve çevre güvenliği için yüksek hızlı ip dome, ptz sistemleri ve termal görüntüleme sistemleri, güvenli şehir ve kritik altyapı uygulamaları, Securevice çözümleri ile, günümüz teknolojisini taşıyan projeler oluşturur.

Securevice , plaka tanıma ve günümüzün en kritik kurulumlarının 24 saat güvenlik için talep ettiği diğer birçok özellik dahil olmak üzere tam entegre güvenlik çözümleri tasarlamak ve uygulamak için önde gelen üçüncü taraf üreticilerle birlikte çalışır .

Birçok kamu ve özel kuruluş, kritik altyapı ve kamu güvenliği girişimleri Securevice video güvenlik teknolojilerinin kullanmayı seçti. Video güvenliği, durum bilincini artırmak, vandalizmi, hırsızlığı veya diğer suçları caydırmak, müdahale ve yönetim kararlarını hızlandırmak ve genel halk ve personel güvenliğini artırmak için gerekli görsel çözümleri üretiyoruz.

Köprülerden havaalanlarına, rafinerilerden boru hatlarına, limanlardan otoyollara, birçoğu Securevice video güvenlik ekipmanını hazırlık planlarına dahil etmişlerdir.