Kablosuz Çözümler

Akıllı şehirleri Securevice ile bağlayın

Dünyadaki metropol şehirler, tüm şehir varlıklarını etkin bir şekilde yönetmek, kamu güvenliğini artırmak ve ulaşım ve iletişim sistemlerini geliştirmek için akıllı şehir projeleri hayata geçirmek istiyor.

Securevice, kablosuz geniş bant çözümleri ile tüm geniş bant ve dar bant IoT uygulamalarını etkin bir şekilde destekleyen bir güç ve iletişim çözümü olan RADWIN Smart-Node ile birlikte bu amaca yönelik akıllı bir şehir ağı çözümü sunar.


Bugün akıllı şehir, IoT ve telekom projelerinin maliyetlerini düşüren ve piyasaya sürülmesini hızlandıran bir dış mekan iletişim ve güç çözümü olan Smart-Node çözümü, CCTV kameralar, Wi-Fi erişim noktaları ve IoT sensörleri gibi birden fazla cihazı bağlamak için fiber ve bir dizi telsiz teknolojisi içeren çok çeşitli güç ve ağ ara birimleri sunar.

Geniş bant ve IoT uygulamaları arasındaki boşluğu doldurarak Smart-Node, şehir gözetimi, akıllı aydınlatma, akıllı ölçüm, atık yönetimi ve daha birçok farklı uygulamayı destekleyen 3. parti cihazlarla kolay entegrasyon sağlar . Smart-Node, sokak seviyesindeki dağıtımlar için düşük görsel etki ve aşırı sıcaklıklara ve zorlu ortamlara dayanmak için yüksek güvenilirlik sağlayan çok kompakt, IP-67 koruma sınıfı bir çözümdür.

Bugün, akıllı şehir projeleri için gereken ekipmanları bağlamak için, sistem entegratörlerinin ve çözüm sağlayıcılarının sıfırdan donanım ve yazılım çözümleri oluşturması gerekiyor. Bu, genellikle yüksek maliyetler ve düşük performansla sonuçlanan zaman alıcı bir süreçtir. Bu zorlukların üstesinden gelmek için, RADWIN, tüm güç, ağ ve alarmları izlemek ve kontrol etmek için birleşik bir yönetim sistemine sahip, kuruluma hazır bir çözüm sunar. Bu, pahalı kamyon rulolarını elimine eder ve işletme giderlerini azaltır.