Elektronik Denetleme Sistemleri

Securevice, en ince ayrıntılarına kadar çıkarılan risk analizleri ve proje çalışmalarını, son teknoloji ürünleriyle donatıp kusursuz ve eksiksiz projeler oluşturmayı kendine ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda sürekli gelişen Akıllı Kent Teknolojilerini yakından takip etmekte, müşterilerine en yeni teknoloji ürünleri sunmaktadır. Securevice, bünyesindeki Ar-Ge departmanı ile sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekte, personelini eğitip müşterilerini son teknoloji ürünlerini sunmaktadır.


Securevice, birçok kamu ve özel kuruluş için, kritik altyapı ve akıllı montaj ile çeşitli video güvenlik teknolojilerinin kurulumunu başarıyla gerçekleştirdi. Konforlu yaşam için şehir güvenliği, teknoloji bilincini artırmak, vandalizmi, hırsızlığı veya diğer suçları caydırmak, müdahale ve yönetim kararlarını hızlandırmak ve genel halk ve personel güvenliğini artırmak için gerekli görsel teknolojiyi hayata geçirdik.

Dünyadaki özel ve kamu kuruluşlarının, köprülerden hava alanlarına, rafinerilerden boru hatlarına, limanlardan otoyollara, birçoğu Securevice video güvenlik ekipmanları ile korunmaktadır.